salsa ankara

Dummy 24 Latin Gecesi - Değişiklik

by salsa hill in Genel on January 2nd, 2006

Daha önceki duyurulardan birinde, dummy 24 latin gecesinden bahsetmiştim. Az önce aldığım bir mesajla, işletme değişikliği nedeniyle (ben inanmadım ama olsun!) bu gecenin artık dummy’de yapılmayağını öğrendim. Gün ve saatler aynı kalmakla birlikte mekan değişmiş! Yeni mekan Zeyn Pub
Adres ise şöyle: Selanik Cad. No:26/D - Kızılay
Mümkünse sabit gecelerimiz olsun istiyorum ama nerdeee!!! Ankara’da bir gecenin ömrü en fazla bir aymış anlaşılan…

2 Responses to ' Dummy 24 Latin Gecesi - Değişiklik '

Subscribe to comments with RSS

 1. özlem said:

  SELAM. PEKİ EN SON HANGİ MEKANDA LATİN GECESİ DÜZENLENİYOR? BANA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM:)

  March 20th, 2006 at 6:02 pm

 2. salsa hill said:

  takip edebildigim kadariyla son durum su:
  carsambalari check dance bar’da salsa geceleri duzenleniyor. ama insanlar ne kadar memnun bu konuda cok emin degilim. yeri tunali’da. segmenler is merkezi idi yanilmiyorsam. tam adresini bulup yazmaya calisirim.
  ikinci bir secenek ise pazar geceleri murphy’s. burada her pazar bir salsa gecesi duzenleniyor. ayrica bazen latino dans kursunun geceleri oluyor.

  her ayin 10′u civarinda carsamba veya cuma gunlerinden birisinde odtu esli danslar toplulugunun guzel dans geceleri oluyor. bu gecelerde surprizler showlar ve workshoplar oluyor. ayrica bolca dans etme imkani tabii..

  o geceleri buradan duyurmaya calisiyorum. takip etmeye devam edin. sizin yakaladiginiz bir gece olursa onu da bana yazmayi unutmayin lutfen. ayrica bahar yaklasti. yaza dogru salsa partileri artacaktir…

  March 22nd, 2006 at 9:25 am

Sorry, the comment form is closed at this time.